Arapça Klavye – لوحة المفاتيح العربية – Type Arabic Online

Arapça Klavye Arapça Alfabesi kullanılarak Arapça derhal ve doğrudan yazmanızı sağlar. Bu çok kolay ve tutarlı bir şekilde iş kolaylaştırır; olursa olsun ya da hangi bilgisayar kullanmak nerede. Ayrıca, bilgisayarınızdaki yazılım programlarının herhangi bir kurulum gerektirmez (google arabic).

Nasıl çalışır?

Sadece tarayıcı türüne, koymak , Eğer orada bir kez ve, size bilgisayar ekranında hemen yazılıyor yazdığınız metni görmek için daha sonra kullanmak tuşları tıklayarak başlamak isterim özel dili seçebilirsiniz.

metin için güzel tasarlanmış uzay daha ilginç kullanarak yazma zevk hissediyorum yapar bizim vkBoard. Gördüğünüz edebileceğiniz gibi alanı lekelemek kağıda yazılı benzer; açık ve iyi yazı ile.

diğer bir önemli yönü vkBoard Metninizi yazarken size yazarak bitirmek veya ne zaman sağlar seçenekler kümesidir. Eğer bitirdikten sonra, örneğin, çalışmanızı kaydedebilirsiniz veya sağ düğmesini seçerek doğrudan yazdırın.

Ayrıca, hemen sağ sosyal medya ağında doğrudan yazılı / yazdığınız içerik paylaşmak için izin sosyal medya simgeleri vardır. son şey başka bir dil seçmek için ana sayfasına geri dönmek zorunda kalmamasıdır. ekranınızın başka bir dil yukarı hakkı seçmek nerede bulabilirsiniz.

Neden vkBoard?

tarafından sağlanan hizmet vkBoard farklı nedenlerden dolayı geliştirilmiştir. Bazen, bir online kullanıcı olarak, bilgisayarınıza diğer dilleri yükleme ihtiyacı olmadan hızlı bir şekilde yazmanız gerekebilir. Bilgisayar bir dilde ayarlanmış olsa bile, yine de tamamen şekil bakımından farklı diller bir dil yazabilirsiniz. Bu ana nedenlerinden biridir vkBoard için dizayn edilmiştir.

vkBoard yurtdışına seyahat ya da başka bir farklı bir ülkede yaşayan ancak bilgisayarınız yerel dil desteği yok iken insanlar kendi dillerini yazmak için izin verir. Bu ilgili hizmet vererek bir daha erişilebilir bir yazma deneyimi sağlar; Kendi klavyedeki veya fare ile tuşlara tıklayarak tıklayarak. en iyi deneyimi vkBoard Eğer bir dokunmatik ekran ile tablet veya bilgisayarınızdaki dokunmatik ekran kullanırken tipi zaman olduğunu. En sonunda, vkBoard hızlı, basit bir şekilde birden fazla fonksiyonları sağlar ve tüm bu ve tek olan vkBoard.

Arapça Klavye – لوحة المفاتيح العربية